Bu iPhone 15 Pro Max bir servet değerinde

Lüks tasarım ve kişiselleştirilmiş ürünler konusunda adından sıkça söz ettiren Caviar, bu kez de teknoloji ve lüksün sınırlarını zorlayan bir tasarım ile gündemde. Firmanın yeni hedefi, Apple’ın son teknoloji ürünü Vision Pro temalı bir iPhone 15 Pro tasarımı oluşturmak. Caviar, bu özel tasarım için titanyum gibi dayanıklı ve şık bir malzeme kullanmayı tercih etmiş. Ancak bu eşsiz tasarımın sahibi olmak isteyenler, dudak uçuklatan fiyatlarla karşı karşıya.

Apple Vision Pro temalı iPhone 15 Pro Max üretildi!

Caviar‘ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre, bu özel tasarımdan sadece 99 adet üretilecek. Böylesine sınırlı bir üretim, her bir cihazı adeta koleksiyonluk bir eser haline getiriyor. Apple Vision Pro temalı iPhone 15 Pro‘nun 128 GB’lık versiyonu için belirlenen fiyat 8.060 dolar. Ancak bu tasarımın zirvesi, 1 TB depolama kapasitesine sahip iPhone 15 Pro Max modeli. Bu modelin fiyatı ise 9.560 dolar olarak belirlenmiş. Serinin en pahalı ürünü olma özelliğini taşıyan bu model, lüks ve teknolojiyi bir arada arayanlar için eşsiz bir seçenek sunuyor.

Caviar’ın bu son derece özel ve lüks iPhone tasarımları, teknoloji dünyasında benzersiz bir konumda yer alıyor. Sadece bir teknoloji cihazı olmanın ötesinde, bir statü sembolü olarak da kabul edilen bu tasarımlar, kullanıcılarına eşsiz bir prestij sunuyor. Lüks tasarım alanında yeni bir çığır açan Caviar, Apple Vision Pro temalı iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ile teknoloji ve lüksün mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu özel üretim tasarımlar, sadece yüksek teknolojiye değil, aynı zamanda zarif tasarıma ve eşsiz malzeme kalitesine de önem veren kullanıcılar için ideal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x